PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107900}

Mikołaj kontra Bałwanek

Santa vs. the Snowman 3D
6,1 247
ocen
6,1 10 1 247
Mikołaj kontra Bałwanek
powrót do forum filmu Mikołaj kontra Bałwanek

psychoza strachu

użytkownik usunięty

Niestety bylem wstrzasniety podobnie jak moja 3-letnia corka i kilkanascie innych dzieci na sali wyjacych miejscami z przerazenia. Film zawiera ponad 20-minutowa napierdalanke pelna agresji, strachu i eksterminacji oddzialow wrogiej armii. Niezbyt ma to zwiazek ze swiatecznym nastrojem... Po wyjsciu z kina mialem ochote dac komus w morde, najchetniej dystrybutorom nie ostrzegajacym, ze film moze zrozumiec dopiero 10-latek oraz amerykanskiemu producentowi budujacemu w dzieciach psychoze strachu. Od kilku dni moja corka placze na widok dowolnej postaci Mikolaja (ktory w filmie wchodzac do swojej maszyny bojowej mowi: "juz po tobie balwanku!")...

ale jestes przewrażliwiony człowieku

może film na tobie i na twojej córce zrobił duże wrażenie a może po prostu twoja córka nie rozumiała że to film 3D i wystraszyła się że koło niej jest jakiś wielki mikołaj a ty się przejołeś że ona się boi i bałeś się razem z nią.

a na przyszłość upewnij się czy film może obejrzeć 3 latek i wybieraj takie filmy które będą twoją córkę bawić a nie takie na których będzie się bała i po których będzie płakała

Adiskuter

... A najlepiej upewnić się czytając na forum komentarze innych rodziców - te same które zostaną zjechane za to że się pojawiły, ponieważ rodzic nie zapoznał się dokładnie z komentarzami na forum, które ... ;P

Chociaż szczerze nie potrafię sobie wyobrazić tej sytuacji. Ja w wieku ok. 4 lat byłem po raz pierwszy w kinie na "Parku jurajskim" i wychodziłem z seansu zachwycony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones