PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 615
ocen
6,9 10 1 486615
6,0 30
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący

Typowy Carrey

ocenił(a) film na 8

Musiałem dać wysoką ocenę. Musiałem. Dlaczego?

1. Aniston nie gra w słabych filmach
2. Aniston gra zawsze świetnie
3. Jim Carrey jest bogiem komedii i ten film idealnie go oddaje
4. Carrey jest w tym filmie po prostu sobą - paranoikiem

Film jest śmieszny. Śmieszą zachowania głównego bohatera, śmieszy otoczenie, śmieszą
wybory ludzi wszystko. Komedia z tego jest bardzo dobra. A poza tym ma jakiś ciekawy morał.
Zresztą sam Bruce nie jest idiotą, a bardzo inteligentnym facetem zmęczonym czekaniem na
swoją szansę i na inne rzeczy.

Cóż, jeżeli chcecie zostać Bogiem, umówcie się z nim Siódmego o siódmej.

Ocena: 7,5-8/10

zwichrowaniec

Popieram twoją wypowiedź! Aniston jest świetną aktorką i nie gra w byle czym . Uważam że częściej powinna grać u boku Jima bo to fajnie im wychodzi :) Bardzo fajny film i oglądany setki razy się nie nudzi :D

ocenił(a) film na 6
zwichrowaniec

Ja dałem 8/10 bo w drugiej części filmu, no tak od około godziny gdy Bruce zaczyna się ogarniać łzy mi leciały , nie wiem czy to emocje zadecydowały o takim finale(moje poczucia), sam jestem nie wierzący,ale ten film daje dużo do myślenia.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
eulogy_pl

Takie filmy już tworzy Jim :)

ocenił(a) film na 6
zwichrowaniec

Muszę jeszcze dopisać, że mega broniłem się przed tym filmem heh, teraz totalnie nie pojmuje czemu.Przepraszam również,że tak gadam o tym na temacie nie mającym nic z tym wspólnego. :P

ocenił(a) film na 7
zwichrowaniec

Aniston głównie gra w przeciętnych filmach. Czasem w koszmarnych (vide Raj na ziemi) a rzadko w dobrych.

ocenił(a) film na 5
kassis

Dokładnie, zazwyczaj gra w średnich filmach, do tego zawsze gra podobnie.

ocenił(a) film na 7
zwichrowaniec

Ze wszystkim bym się zgodziła oprócz punktu pierwszego :) jej rola w tak to się teraz robi nie przypadła mi do gustu, może i dobrze zagrała ale film był denny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones